Jaana Rundberg

JOY Dance Crew 65+

Jaana Rundberg

JOY Dance Crew 65+

Margarita Levina

Danslinjen United Spirits 12-15 år Hösten 2020

Margarita Levina

Danslinjen United Spirits 12-15 år Hösten 2020

Maria Lundin

Maria Lundin

Maria Sundin

Maria Sundin

Hanna Ankerhag

Hanna Ankerhag

Elin Brolin

Streetdance / Streetjazz - grupper från 6 år
United Dreamers 12-19 år Våren 2021

Elin Brolin

Streetdance / Streetjazz - grupper från 6 år
United Dreamers 12-19 år Våren 2021

Victoria Eriksson

Victoria Eriksson

Madeleine Ngoma

Madeleine Ngoma

David Svensson

Popping grupper från 6 år

David Svensson

Popping grupper från 6 år

Nefeli Oikonomou

Balett - grupper från 6 år

Nefeli Oikonomou

Balett - grupper från 6 år

Caroline Lindqvist

Caroline Lindqvist

Fredrika Lindén

Fredrika Lindén

Anna-Sara Eriksson

Streetdance / Streetjazz - grupper från 6 år

Anna-Sara Eriksson

Streetdance / Streetjazz - grupper från 6 år

Niklas Petrányi

Niklas Petrányi

Mario Perez Amigo

Mario Perez Amigo

Julia Mazowska

Julia Mazowska

Amanda Lindh

Amanda Lindh

Slava Ruza

Slava Ruza

Marvil Iglesias

Marvil Iglesias

Unni Persson

Streetdance / Streetjazz - grupper från 6 år
Jazz - grupper från 6 år

Unni Persson

Streetdance / Streetjazz - grupper från 6 år
Jazz - grupper från 6 år

Mosses Mbwambo

United Dreamers 12-19 år Våren 2021
Streetdance / Streetjazz - grupper från 6 år
Danslinjen United Spirits 12-15 år Hösten 2020

Mosses Mbwambo

United Dreamers 12-19 år Våren 2021
Streetdance / Streetjazz - grupper från 6 år
Danslinjen United Spirits 12-15 år Hösten 2020

Aaron Stiby

Aaron Stiby

Nikos Arapis

Nikos Arapis

Klara Byström

Streetjazz för barn och ungdomar med funktionsnedsättning

Klara Byström

Streetjazz för barn och ungdomar med funktionsnedsättning

Nosh Gjura

Nosh Gjura

Malin Emmoth

Malin Emmoth

Alex Araya

Alex Araya

Yasemin Nilsson Altan

Yasemin Nilsson Altan

Otto Russel

Otto Russel

Stina Linnersten

Stina Linnersten

Anna Valfsson

Anna Valfsson

Jenny Fromm Sehlstedt

Jenny Fromm Sehlstedt

Maja Nilsson Rune

Modernt - grupper från 13 år
Jazz - grupper från 6 år
Danslinjen United Spirits 12-15 år Hösten 2020

Maja Nilsson Rune

Modernt - grupper från 13 år
Jazz - grupper från 6 år
Danslinjen United Spirits 12-15 år Hösten 2020

Minna Forssberg

Minna Forssberg

Fanny Svensson

Fanny Svensson

Cecilia Arbeus

Cecilia Arbeus

Olivia Gimlin

Olivia Gimlin

Linn Bylund

Linn Bylund

Jonna LessAggressive Clappers Hökengren

Jonna LessAggressive Clappers Hökengren

Anna Taube

Anna Taube

Lise Takala

Poledance - grupper från 11 år

Lise Takala

Poledance - grupper från 11 år

Sabina Boman

Dancehall / Afrobeat - grupper från 13 år
Danslinjen United Spirits 12-15 år Hösten 2020

Sabina Boman

Dancehall / Afrobeat - grupper från 13 år
Danslinjen United Spirits 12-15 år Hösten 2020

Victoria Roxendal

Victoria Roxendal

Ledare kommer inom kort!

Barndans - JAM Minikids/ Minifunk 3-6 år
Jazz - grupper från 7 år

Ledare kommer inom kort!

Barndans - JAM Minikids/ Minifunk 3-6 år
Jazz - grupper från 7 år

Lisa Chukri

Lisa Chukri

Linda Etoh

Linda Etoh

Karin Bonthron

Barndans - JAM Minikids 3-6 år
Jazz - grupper från 6 år
Balett - grupper från 6 år

Karin Bonthron

Barndans - JAM Minikids 3-6 år
Jazz - grupper från 6 år
Balett - grupper från 6 år

Simon Sontheimer

Streetdance - grupper från 6 år

Simon Sontheimer

Streetdance - grupper från 6 år

Yasemin Fakhri

Yasemin Fakhri

Christian Illanes

Christian Illanes

Yeya Ekström

Yeya Ekström

JAM dansstudio- ABF
Lovisinsgatan 3
151 73 Södertälje

073-373 55 18
kontakt@jamdansstudio.se

POWERED BY: REDMAN - DIGITAL PERFECTION